Podporuje mojeID

JOYETECH CHARACTERISTIC FLAV. / 10 ml

Řadit podle 
Výrobce 

Čisté jaro se dá charakterizovat jako zaobalená,sametově jemná, křehká příchuť.  Právě taková,jaká následuje Váš pocit v srdci když přichází jaro - tolik příjemná.
80 Kč

Joyetech - Clear spring (čisté jaro)


Patří k jemné a elegantní příchuti s bezkonkurenční vůní. Dává Vám hluboké pocity snění o magických cestách bez hluku a úzkosti
80 Kč

Joyetech - Colourful clouds (pestrobarevná oblaka)


Plná a bohatá charakteristická chuť. Tato příchuť je skvěle charakteristicky pojmenována a dává Vašemu tělu solidní a ohromující pocit v krátkých potazích.
80 Kč

Joyetech - Desert storm (pouštní bouře)


Zralá příchuť umocňující ladné chutě ovoce, grandiozní vynikající pocit snění jako pod azurovou oblohou vysoko v horách.
80 Kč

Joyetech - Mountain (hora)


Unikátní charakteristická chuť s jasným a svěžím dovětkem. Dodává skvělý pocit jasného a barvitého života , který okamžitě pohltí Vaši mysl.
80 Kč

Joyetech - Rainbow (duha)


Je suverénní charakteristická příchuť s elegantní a jemnou chutí. Přichází jako neočekávaný jarní déšť, odplaví nepříjemné pocity a zanechá Vám skvělou svěžest a čistou atmosféru v mysli.
80 Kč

Joyetech - Spring rain (jarní déšť)


charakteristická bohatá a plná příchuť, která Vás zaplní jemným a jasným pocitem. Stejně jako sluneční paprsky rozjasní Váš pocit v srdci.
80 Kč

Joyetech - Sunshine (sluneční svit)


Nezapomenutelná chuť plná jemných příchutí, která rozpoutá ve Vašem mozku fantazii chutí a vůní. Definitivně si můžete být jistí, že příchuť sladká rosa je velký zážitek
80 Kč

Joyetech - Sweet dew (sladká rosa)

MGRhYT