Podporuje mojeID

LIQUA HP / 10 ml

Řadit podle 
Výrobce 

Liquidy Liqua HP jsou speciálně navržené pro vysokovýkonné mody (15W+), což zaručuje maximální požitek z vapování. Muscle car mezi chutěmi. Zažijte sílu pod kapotou sladkého tutti-frutti a buďte ohromeni, kolik ovocné chuti jsme tam pro Vás zabalili. Retro klasika, inspirovaná automobilovými legendami.
119 Kč

Liqua HP - FRUTTI VELOCITY 10ml AKCE 3+1


Liquidy Liqua HP jsou speciálně navržené pro vysokovýkonné mody (15W+), což zaručuje maximální požitek z vapování. Tohle není obyčejný tabák Vašeho dědy. Vybrali jsme americkou tabákovou klasiku a vzali ji na pořádnou jízdu spolu s komplexní kombinací máty, karamelu a šťavnatého ovoce. Pokud jste fanoušek tabákové chuti, ale pořád Vám chyběla ta správná pro Váš mod, Overdrive je přesně to, co jste
119 Kč

Liqua HP - OVERDRIVE 10ml AKCE 3+1


Liquidy Liqua HP jsou speciálně navržené pro vysokovýkonné mody (15W+), což zaručuje maximální požitek z vapování. Motorem této jedinečné příchuti není nic menšího než V8 plná svěžího manga, jež nechává konkurenty daleko za svými zády. Zařaďte vyšší stupeň a oslaďte si svou jízdu neuvěřitelným tropickým zážitkem.
119 Kč

Liqua HP - SUMMER DRIFT 10ml AKCE 3+1


Liquidy Liqua HP jsou speciálně navržené pro vysokovýkonné mody (15W+), což zaručuje maximální požitek z vapování. Sešlápněte pedál až na podlahu a zanechte za sebou oblaka sladké svěžesti. Svezte se na bohaté a plné chuti oblíbeného cheesecake spolu se šťavnatými tóny kiwi, třešně, limetky, borůvky a banánu. Tahle chuť je pořádně nastartovaná.
119 Kč

Liqua HP - SWEET ACCELERATOR 10ml AKCE 3+1

NTkxNWZhOT